Rudolf
p 122/12/15

Rudolf to dziesięcioletni pies, znaleziony w okolicy Bronowic, w obroży i z kołem od łańcucha. Prawdopodobnie dotychczas żył przy budzie, a zrywając się z łańcucha pobiegł po nowe życie. Jest to psiak starszy, spokojny i pozytywnie nastawiony do ludzi. Czasami robi wrażenie zrezygnowanego i smutnego, podchodzi by wtulić pyszczek w człowieka. Na widok znanych osób cieszy się i podskakuje. Przyszłego opiekuna obdarzy bezwarunkową psią miłością. Początkowo może być nieśmiały, trzeba dać mu trochę czasu. 
Ze względu na swój wiek i dotychczasowy tryb życia nie potrzebuje dużej dawki ruchu. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, inne psy na spacerze ignoruje. 
Rudolf zaczyna mieć problemy z tylnymi łapkami, powinien przyjmować suplementy na stawy, by w przyszłości uniknąć poważniejszych kłopotów. Zdarza się, że ma problemy ze wstawaniem, czasem trzeba mu nieco pomóc, tym bardziej pobyt w schronisku jest dla niego wyjątkowo ciężki. 
Szuka domu spokojnego, który rozumie potrzeby starszego psa i pozwoli mu przeżyć jesień życia w cieple, z pełną miską i człowiekiem do głaskania

Co możesz teraz zrobić?
Rudolf
Rudolf

Rudolf